تبلیغات

دانشگاه «تربیت مدرس» به سوریه میرود

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: یک شعبه از دانشگاه تربیت مدرس به منظور تحصیل دانشجویان سوریه ای در این کشور راه اندازی می شود .

به گزارش صبحانه، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: یک شعبه از دانشگاه تربیت مدرس به منظور تحصیل دانشجویان سوریه ای در این کشور راه اندازی می شود .

منصور غلامی روز چهارشنبه در دیدار با محمد حسین راغب الحسین نایب رئیس گروه دوستی پارلمان سوریه، اظهار کرد: دانشگاه تربیت مدرس مسئولیت ایجاد یک واحد دانشگاهی در کشور سوریه را برعهده دارد. انتظار می‌رود شرایط تأسیس این دانشگاه با پیگیری‌های مستمر فراهم شود.

وزیر علوم افزود: این امر کمک می‌کند دانشجویان سوری به خصوص در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری در کشور خود تحصیل کنند.

به گفته غلامی، تعداد قابل توجهی از دانشجویان سوری در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری کشورمان مشغول به تحصیل هستند؛ این آمادگی را داریم دانشجویان جدیدی بیشتری را به صورت مستمر بپذیریم.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون در دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی کشور ظرفیت‌های خوبی برای مشارکت در حل مسائل و مشکلات پیش روی کشور سوریه وجود دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار