تبلیغات

فیلمبرداری رابطه جنسی زنان و مردان ایرانی در خانه استیجاری مبله

فیلمبرداری رابطه جنسی زنان و مردان ایرانی در خانه استیجاری مبله فیلمبرداری رابطه های زنان و مردان در خانه های استیجاری مبله با واکنش دادگستری رو به رو شد .

یکی از روش های اجاره دادن خانه ها به خصوص برای مدت زمان کم اجاره دادن خانه مبلی است .

در اجاره خانه مبله به علت اینکه مستاجر خانه را خالی تحویل نمیگیرد و پر از لوازم است نمیتواند تشخیص دهد که آیا در خانه دوربین یا چیز غیرمجازی قرار گرفته است یا خیر .

فیلمبرداری رابطه جنسی زنان و مردان مستاجر در خانه استیجاری مبله توسط صاحب خانه اتفاقی بوده که با واکنش دادگستری استان فارس رو به رو شد .

فیلمبرداری رابطه جنسی زنان و مردان ایرانی در خانه استیجاری مبله

معاون قضایی و پیشگیری از جرم دادگستری استان فارس هشدار داد: کسانی که بدون اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح مبادرت به اجاره دادن منازل مبله و تبلیغ در این خصوص می‌کنند، تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.

احمد رحمانیان با بیان اینکه در بعضی از منازل مبله جرائم امنیتی و یا منافی اخلاق و عفت عمومی به وقوع می‌پیوندد اظهار کرد: بر اساس پرونده‌های قضایی تشکیل شده در این خصوص، در برخی از این قبیل منازل اموال مسافرین و مستاجرین به سرقت رفته و یا با نصب دوربین مدار بسته مخفی از حریم خصوصی آن‌ها تصویربرداری و سپس مورد سوء استفاده قرار گرفته شده است.

این مقام قضایی ضمن هشدار به عموم هموطنان نسبت به پرهیز از اجاره این قبیل منازل اعلام کرد: به منظور برخورد با منازل مبله غیر مجاز در شش ماهه نخست سال جاری بر حسب دستور مرجع قضایی ۱۲۷ واحد منزل مبله غیر مجاز پلمپ، ۳۵۰ خط تلفن که مبادرت به تبلیغ و جذب مسافر می‌کردند قطع و ۲۱۱ نفر که بدون اطلاع از ضوابط و مقررات مربوطه در این خصوص فعالیت داشتند توجیه و از آنان تعهد گرفته شد.

وی تصریح کرد: کسانی که قصد اجاره دادن منازل مبله را دارند می‌توانند جهت اخذ مجوز به اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و یا جامعه هتل داران مراجعه و یا از طریق ثبت نام در سامانه مربوطه نسبت به اخذ مجوز و ارائه خدمات در قالب خانه مسافر اقدام نمایند.

رحمانیان گفت: معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری فارس با همکاری دادستان مرکز استان، فرماندهی انتظامی استان، شهرداری، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری، جامعه هتل داران و مهمانپذیران، اتحادیه مشاورین املاک و سایر دستگاه‌های مربوطه جلساتی را برگزار نموده که تصمیماتی نیز در راستای ساماندهی و پیشگیری از گسترش منازل مبله غیر مجاز گرفته شده است.

دبیر شورای پیشگیری از جرم استان فارس با اعلام اینکه تبلیغات غیر مجاز این منازل در اماکن عمومی و بر روی دیوار‌ها و تابلو‌ها ممنوع بوده و متخلفین به اتهام تخریب از این جهت تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند، افزود: جهت تهیه مستند از تخلفات این این افراد، تیمی از شهرداری تبلیغات را رصد و از موارد غیر مجاز تصویر تهیه کرده و از افراد متخلف بانک اطلاعاتی تشکیل داده اند که به منظور پیشگیری از ادامه فعالیت غیرمجاز آن‌ها به بیش از ۱۲۰۰ از این افراد پیامک‌هایی با مزمون ضوابط و مقررات مربوطه و تخلف آن‌ها ارسال شد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس ضمن اشاره به اقدامات فرهنگ سازی یاوران شورای شهر در این خصوص، گفت: دستورات قضایی مبنی بر دستگیری و بازداشت افراد متخلف از سوی دادسرای ناحیه ۲ شیراز صادر می‌شود که در همین خصوص ۳۸ نفر از کسانیکه بصورت غیر مجاز مبادرت به اجاره منازل مبله می‌نموده اند در مراجع قضایی محکوم شده اند.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار