تبلیغات

حبس یک ایرانی بدون مدرک در بلژیک

رسانه‌های بلژیکی تقریبا یک ماه پیش در تاریخ 19 مهر ماه از دستگیری مجتبی بیات، مدیر برنامه مشهور ایرانی و برادر مهدی بیات مالک باشگاه شارلروا بلژیک خبر دادند.

به گزارش صبحانه، رسانه‌های بلژیکی تقریبا یک ماه پیش در تاریخ 19 مهر ماه از دستگیری مجتبی بیات، مدیر برنامه مشهور ایرانی و برادر مهدی بیات مالک باشگاه شارلروا بلژیک خبر دادند.

پولشویی، فرار مالیاتی، زد و بند با داوران و اعمال نفوذ برای فیکس کردن چند بازیکن از جمله اتهامات مجتبی بیات بود که از سوی پلیس بلژیک دستگیر شد.

اکنون با گذشت یک ماه از این موضوع هیچ کدام از اتهامات پولشویی و زد و بند با داورانش ثابت نشده ولی او فرار مالیاتی اش را قبول کرده و حاضر است تا جریمه اش را پرداخت اما پلیس بلژیک بدون هیچ مدرکی تنها به خاطر فرار مالیاتی او را در حبس نگه داشته است و این در کشورهای اروپایی عرف نیست چون کسی که فرار مالیاتی می کند می تواند با پرداخت جریمه رفع تکلیف شود.

به نظر می رسد ایرانی بودن این ایجنت مشهور و موفقیت‌هایی که در سال های گذشته در نقل و انتقالات فوتبالی داشته باعث نگرانی و ناراحتی بسیاری شده است و برای او پاپوش درست کردند.

در جدیدترین خبر درباره این ایجنت ایرانی تمام بازیکنان او در لیگ بلژیک پس از گلزنی حرکت نمادینی را انجام دادند که نشان دهنده همدردی با ایجنتشان است که به ناحق در زندان به سر می برد. این اقدام بازیکنان مدیر برنامه ایرانی باعث شده تا واکنش فدراسیون بلژیک را داشته باشد و به آنها هشدار داده است.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار