تبلیغات

خودسوزی هولناک سهیلای 44 ساله در منزلی در مشهد !

این زن جوان که به منزل خواهرش در بولوار طبرسی جنوبی رفته بود به  دلیل نامعلومی و با ریختن بنزین، خود را در حیاط منزل مسکونی به آتش کشید.

ماموران اورژانس بلافاصله این زن را در پی تماس های مردمی به بیمارستان امام رضا (ع) منتقل کردند. گزارش ها حاکی است، مصدوم این حادثه که در بخش سوختگی بیمارستان امام رضا (ع) بستری شده است، حدود 40 درصد سوختگی دارد. در پی وقوع این حادثه، بلافاصله نیروهای کلانتری میرزاکوچک خان مشهد نیز با صدور دستوری از سوی سرهنگ علایی (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان)  عازم محل حادثه شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. شوهر خواهر مصدوم درباره چگونگی وقوع حادثه گفت: «سهیلا» که خواهر همسرم است چند روز قبل به دلیل اختلافات خانوادگی تهدید به خودسوزی کرده بود که امروز به منزل ما آمد و در میانه راه از یک فروشگاه لوازم ارتباطی، مقداری بنزین خریداری کرده بود که در راه پله های منزل مسکونی ما، خود را به آتش کشید!

در عین حال با صدور دستوری از سوی قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مشهد) تحقیقات پلیس درباره چگونگی وقوع حادثه و همچنین انگیزه این زن از اقدام به خودسوزی درحالی ادامه دارد که برخی افراد مدعی هستند سقف منزل اجاره ای این زن در پی بارندگی های اخیر چکه می کرد اما صاحبخانه توجهی به اعتراض های این زن نداشت و او با عصبانیت به منزل خواهرش رفته بود تا مشکلات خود را حل کند! با وجود این بررسی ها درباره کشف حقیقت ماجرا آغاز شده است!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار