تبلیغات

قاتل زندانی با هم بند خود درگیر شد و به قتل رسید

جر و بحث میان دو زندانی که یکی از آن‌ها اهل بابلسر و دیگری از اهالی منطقه بند پی بابل بودند رخ داد. در جریان این حادثه جوان بابلسری ناگهان که همراه داشت به سمت زندانی دیگر حمله ور شد و با جسم نوک تیز ضربه‌ای به سینه‌اش زد. شدت این ضربه به حدی بود که وی دچار خونریزی شدید شد و او را برای درمان به بیمارستان روحانی بابل انتقال دادند.

به گزارش صبحانه،پنجشنبه گذشته در زندان بابل دو زندانی با یکدیگر درگیر شدند، اما خیلی زود این دعوای لفظی به نزاع فیزیکی کشیده شد.

در این میان یکی از زندانی‌ها به نام محمد -۳۰ ساله - با ضربه جسم نوک تیز به قتل رسید.

بر اساس این گزارش جر و بحث میان دو زندانی که یکی از آن‌ها اهل بابلسر و دیگری از اهالی منطقه بند پی بابل بودند رخ داد. در جریان این حادثه جوان بابلسری ناگهان که همراه داشت به سمت زندانی دیگر حمله ور شد و با جسم نوک تیز ضربه‌ای به سینه‌اش زد. شدت این ضربه به حدی بود که وی دچار خونریزی شدید شد و او را برای درمان به بیمارستان روحانی بابل انتقال دادند. تیمی از پزشکان بیمارستان تلاش بر‌ای درمان او را آغاز کردند، اما وی ساعتی بعد تسلیم مرگ شد.

بر اساس شنیده‌ها قربانی حادثه ۲ سال قبل به اتهام قتل بازداشت شده بود. تحقیقات قضایی درباره علت و انگیزه واقعی این قتل آغاز شده است./روزنامه ایران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار