تبلیغات

دستگیری باند ماموران قلابی

باند سارقان مامورنما که با جعل عنوان پلیس آگاهی از اتباع افغان دزدی می کردند دستگیر شدند.

به گزارش صبحانه،سرهنگ امین محمدی رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان اظهار کرد: ماموران انتظامی در محدوده اتوبان هاشمی متوجه یک دشتگاه خودرو سواری با پلاک مخدوش شدند که به دستان ۳ نفر سرنشنان عقب آن، دست بند خورده بود.

وی افزود: راننده خودرو به محض مشاهده ماموران از محل متواری شد، در تعقیب خودرو سارقان، سرنشین جلوی خودرو در یک فرصت مناسب از خودرو پیاده و راننده خودرو همچنان به فرار خود ادامه داد.

رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان گفت: با تلاش ماموران پس از دقایقی تعقیب و گریز خودروی سارقان نیز متوقف و راننده آن نیز دستگیر شد.

سرهنگ محمدی تصریح کرد: با توقیف خودرو مورد نظر، سرنشینان عقب خودرو اعلام داشتند که در منزل بودیم که چهار نفر به عنوان مامور آگاهی وارد شدند و ضمن برداشتن ۱۱ میلیون تومان وجه نقدی که در منزل داشتیم به ما دست بند زدند و به بهانه انتقال به پلیس آگاهی سوار خودرو کردند.

وی افزود: همچنین این افراد اظهار داشتند دو تن دیگر از این افراد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ ما را که در حیاط منزلمان پارک بود، به سرقت بردند.

رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان گفت: این افراد بیشتر از اتباع افاغنه سرقت می‌کردند و در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که فردی افغانی به سارقان زورگیر اطلاعاتی را در مورد اموال مالباختگان می‌داده است

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار