تبلیغات

ماجرای نجات آقای بازیگر از سکانس مرگ در «آنام» + عکس

جواد افشار کارگردان سریال آنام درباره این سریال گفت: "آنام" هم مثل همه کار‌های من تکه و بخشی از عمر من است. یک سال و نیم درگیر این پروژه بودیم و بالاخره تصویربرداری آن به پایان رسید.

وی در همین راستا افزود: یک سال و یک روز فیلمبرداری این کار به طول انجامید و این زمان تنها مختص ضبط آن بود و حدود ۶ ماه هم مشغول پیش تولید آن بودیم.

کارگردان "کیمیا" درباره قصه و موضوع "آنام" اظهار کرد: آنام قصه‌ای داشت که دوستش داشتم، برایم جذاب بود و مخاطب هم آن را دوست دارد. چون قصه را دوست داشتم در اجرا به ذوق آمدم و سعی کردم با عشق کار کنم. همه آثاری که ساخته ام این گونه بوده، اما آنام را یک جور دیگری دوست داشتم.

افشار به جزئیات تولید و مسائلی که وجود داشت اشاره و بیان کرد: آنام سختی‌های زیادی در تولید داشت با توجه به محدودیت‌ها و مشکلات مالی که پیش رو داشتیم سعی کردیم این مشکلات را تحمل کنیم تا خروجی بهتری داشته باشیم به همین دلیل به آذربایجان رفته و در روستا‌های محروم و دورافتاده با سختی‌های بسیار زیاد، محدودیت‌ها و محرومیت‌ها توانستیم تصاویر زیبا و خروجی خوب و قصه‌های ناب روایت کنیم که برای مخاطب تازگی داشته باشد و دوستش داشته باشد که خوشبختانه این اتفاق روی داد.

وی درباره اینکه فیلمبرداری در آذربایجان دلیل خاصی دارد یا خود او آذری است افزود: همه آذری‌ها را دوست دارم و دوستان زیادی در آذربایجان، تبریز، ارومیه و اردبیل دارم، اما آذری نیستم بلکه اهل قم هستم.

این کارگردان به بیان خاطره‌ای از سریال آنام پرداخت و توضیح داد: وقتی سکانس مرگ خان با بازی سیروس گرجستانی را ضبط می‌کردیم این هنرمند باید روی درخت می‌نشست و ساز می‌نواخت و به آرامی در همان حال با تکیه بر درخت چشمانش بسته می‌شد و فوت می‌کرد. ضبط این صحنه را کلید زدیم و وقتی گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد، اما خدا رحم کرد و پایش در شاخه‌ای گیر کرده و در هوا و زمین آویزان شد همه شتابان به دنبال او رفته و او را نجات دادیم و خوشحال بودیم از این که خدا او را برای ما حفظ کرده است.

 

ماجرای نجات آقای بازیگر از سکانس مرگ در «آنام» +عکس

افشار به پیشنهاداتی که در حال حاضر برای فیلمسازی دارد اشاره و خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد مطرح است، اما در حال بررسی هستیم که کدام یک را برای تولید شروع کنیم و فکر می‌کنم در هفته‌های آینده ساخت یکی از آن‌ها را شروع کنیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار